Przejdź do treści

Jaki prezent dla rodziców pod choinkę? 

Zbliżają się Święta, dlatego już niebawem ogarnie nas szał świątecznych zakupów. Jeśli chcesz uniknąć świątecznej bieganiny i problemów związanych z tym, co kupić bliskim, przygotowania do zakupu prezentów zacznij już teraz. Zwłaszcza, jeśli odwiecznym problemem jest wybór prezentu dla rodziców. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy więc mini-poradnik, w którym pokazujemy wszystko, czego mogą oczekiwać rodzice. Sprawdź!

Słodkości i procenty

Pomysł na prezent pod choinkę dla rodziców nie zawsze przychodzi z łatwością. Doskonale wiemy przecież, że świąteczny klasyczny upominek z jednej strony powinien być uniwersalny, a z drugiej mocno wpasowywać się w gust osoby obdarowywanej. Te dwa przeciwstawne bieguny można jednak w łatwy sposób połączyć i podarować rodzicom prezent w postaci klasycznego kosza ze słodkościami lub kosza z dobrą kawą oraz wytrawnym alkoholem. Dodając do niego odręcznie napisany liścik z życzeniami podarujesz prezent, który spełni oczekiwania mamy i taty. Nie dość, że eleganckie, to jeszcze bogato wyposażone z pewnością sprawią im przyjemność.

Pomysł na prezent świąteczny dla mamy

Mama to wyjątkowa osoba w życiu każdego z nas. Dlatego nie tylko w Boże Narodzenie powinniśmy umieć docenić jej trud i starania włożony w nasze wychowanie. By wywołać w niej łzy wzruszenia, wystarczy drobiazg. Przy wyborze prezentu należy pamiętać, by nie pasował nie tylko do charakteru mamy, ale także odpowiadał na jej marzenia. Mama minimalistka doceni prezent w postaci kosmetyku, o którym dawno marzyła, książki, której premiera już dawno się odbył, a której jeszcze nie ma w swojej biblioteczce, biletu do teatru lub buteleczki luksusowych perfum. Mama, której wszędzie jest pełno i uwielbia być w centrum uwagi ucieszy się z kolei z pięknej apaszki lub biżuterii pasującej do większości jej garderoby. To wystarczy, by sprawić jej nieopisaną radość. Jeśli jednak chciałbyś podarować dla niej coś większego, pomyśl o tym, by samodzielnie w tym roku przygotować wigilijny stół. Gwarantujemy, że taka niespodzianka pozwoli jej w te Święta należycie wypocząć. 

Pomysł na prezent świąteczny dla taty

Jeśli mielibyśmy opisać naszych ojców z pewnością łączyć ich będzie jedno: skromność i zapewne niechęć do otrzymywania jakichkolwiek prezentów. Tym bardziej właśnie powinniśmy docenić to, że nie stawiają siebie na pierwszy miejscu i zawsze myślą przede wszystkim o innych, czyli o swojej rodzinie. Zapewne też większość z Was miewa problem z zakupem problemu dla męskiej części duetu rodziców. Szukając odpowiedzi, co kupić warto sprawdzić, co tato otrzymał w zeszłym roku, by uniknąć powtórki oraz sugerować się tym, co robi na co dzień, czym się interesuje, jakie ma pasje. W ten sposób miłośnik domowych robótek otrzyma wymarzony zestaw profesjonalnych narzędzi, pasjonat łowienia ryb – wyposażenie godne wędkarza roku, a fan rockowych zespołów komplet płyt lub plakatów związanych z jednym ze swoich ulubionych wykonawców. Sięgając po uniwersalny prezent na Święta dla taty warto postawić na kilka sprawdzonych gadżetów, jak czapka lub kapelusz, komplet w postaci szalika i rękawiczek lub zestawu alkoholi z całego świata. To jedna z metod, dzięki której mimo braku pomysłu na upominek, z pewnością trafisz w jego wysublimowany gust, którym nie zawsze zwykł się chwalić.

Mamy nadzieję, że nasz poradnik rozwiał Wasze wątpliwości, jaki prezent dla rodziców pod choinkę wybrać. Służymy pomocą oraz świątecznymi koszami prezentowymi!