Przejdź do treści

KOSZE PREZENTOWE DO 200 ZŁ

Chcąc zaskoczyć gości na weselu, bądź podczas innych uroczystości, warto jest rozdać im drobne prezenty pochodzące prosto z serca. Oczywiście ciężko samodzielnie dobrać prezenty w taki sposób, aby każdemu przypadły do gustu. Dlatego proponujemy dostępne na naszej stronie internetowej kosze upominkowe do 200 zł. Są one pełne niezwykłych produktów, które na pewno podbiją serca i podniebienia każdego, kto ich spróbuje. 

Co znajduje się w naszych koszach upominkowych?

Nasze kosze prezentowe do 200 zł kryją w sobie mnóstwo pysznych produktów najwyższej jakości. Pierwsze, co rzuca się w oczy po otrzymaniu prezentu, to bez wątpienia butelka dobrego alkoholu. W zależności od tego, jaki zestaw został wybrany, można w nim znaleźć szkocką whisky, francuskie brandy, włoski likier amaretto, wódkę toruńską czy wyjątkowe portugalskie, białe wino. W części zestawów można znaleźć wyborne, świeżo palone kawy, a także niepowtarzalne herbaty o najróżniejszych smakach i aromatach. 

W części koszy prezentowych można znaleźć oprócz tego także wykwintne słodkości – pierniczki miodowe, trufle w czekoladzie, ręcznie robioną czekoladę z miodem i dodatkami, czy też korzenne ciasteczka. W niektórych zestawach znajdują się także przepyszne bakalie, marynowane grzyby regionalne czy też tradycyjne polskie kiełbasy i sosy do mięs. Każdy zatem znajdzie coś idealnego na prezent.

Jak prezentują się upominki do 200 zł?

Nasze zestawy upominkowe do 200 zł pakowane są w piękne skrzynie z drewna, w związku z czym prezentują się naprawdę elegancko i okazale. Każdy, komu zostanie wręczony taki prezent, z pewnością poczuje się doceniony. Ponadto, w środku nasze prezenty do 200 zł wyłożone są naturalną dekoracją oraz są przyozdobione ręcznie wykonaną kokardą.