Przejdź do treści

INFORMACJE O NAS

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem ale przede wszystkim z pasją do tego co robimy. A co robimy? Pomagamy ludziom przekazywać sobie nawzajem dobre emocje, uśmiech, podziękowania, życzenia i słowa wsparcia.

Za pośrednictwem zestawów upominkowych stworzonych przez nas lub samodzielnie za naszym pośrednictwem mogą Państwo obdarować bliską osobę, członka rodziny, lekarza, kontrahenta, pracownika.

KoszeOkazjonalne.com.pl jest miejscem gdzie każdy może samodzielnie stworzyć kompozycję w formie kosza upominkowego lub zestawu prezentowego. Wystarczy wybrać jeden spośród prezentowanych modeli koszy dostępnych od ręki (różniące się kształtem, wielkością, formą) a następnie wybrać sposób przystrojenia i dodać życzenia. Mają Państwo do wyboru kilka różnych kategorii, w których każdy powinien znaleźć coś dla siebie – słodycze, aromatyczne mieszanki kaw i herbat, niespotykane delikatesowe sosy, pasty i wyroby regionalne, konfitury, ogromny zbiór alkoholi z całego świata w tym wina z własnego importu.

Zapraszamy do kontaktu z nami drogą mailową lub telefoniczną. Konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania i zaproponują rozwiązanie odpowiednie na daną okazję.

Nasze zestawy możemy w Państwa imieniu wysłać pod wskazany adres. Wszystkie prezenty wysyłane są w przygotowanych na wymiar i odpowiednio zabezpieczonych kartonach transportowych tak aby od razu po otwarciu cieszyły wzrok i wywoływały uśmiech.

Jeśli nie mają Państwo pomysłu na prezent, zrobimy to my! Każda kompozycja, którą składamy jest nowa, gdyż nasi klienci mają niepowtarzalne wizje oraz oczekiwania. Z każdym zrealizowanym zamówieniem uczymy się czegoś nowego i otrzymujemy nowe pomysły podsyłane przez naszych klientów. Stworzyliśmy już ponad 600 unikatowych kompozycji. Dzięki temu nie wiemy co to powtarzalność. Powiedz nam jedynie kiedy i gdzie ma dotrzeć prezent my zajmiemy się resztą.