Przejdź do treści

🎄 KOSZE ŚWIĄTECZNE 🎅🏻

Kosze świąteczne dla firm

Przedstawiamy najnowszą kolekcję upominków bożonarodzeniowych dla firm. Nasze zestawy świąteczne to elegancki wygląd, bogaty asortyment produktów delikatesowych, kolorowe wypełnienie (które można modyfikować tak aby dopasować do barw firmy) i ręcznie robione dekoracje.Świąteczne kosze prezentowe personalizujemy pod Państwa zamówienie i nadajemy im indywidualny charakter m.in. poprzez dodanie nadruku z logo oraz kartek z życzeniami. Troszczymy się o to, aby osoby obdarowane prezentem cieszyły się faktem, iż został on zrobiony właśnie dla nich. Dekoracje z suszonych owoców pomarańczy, pachnących lasek cynamonu i świeczek z wosku pszczelego wypełniają zestaw magicznymi zapachami, które na myśl przywodzą najlepsze świąteczne momenty, pełne radości, śmiechu i rodzinnej atmosfery. Dzięki naszej lokalizacji możemy sprawnie i szybko dostarczyć kosze upominkowe w Warszawie, jak i wysłać kurierem na terenie kraju. Nasze długoletnie doświadczenie w pracy w gorącym sezonie bożonarodzeniowym zaowocuje miłą obsługą, bezstresową i terminową realizacją zamówienia oraz szybkim dostarczeniem pod wskazany adres paczki na terenie całej Warszawy.

Świąteczne zestawy prezentowe dla pracowników

Kosze świąteczne to świetny sposób aby podsumować miniony rok w firmie. Obdarowanie pracowników jest miłym gestem i tworzy przyjemną atmosferę wewnątrz organizacji. Wysłanie paczki-niespodzianki do najlepszych kontrahentów umacnia więzi i wprowadza przyjemny, emocjonalny charakter w relacjach profesjonalnych.

Zestawy świąteczne dla pracowników to świetne rozwiązanie, aby docenić osoby, które zatrudniamy. Poza tym to doskonały sposób na to, aby podnieść morale i zwiększyć motywację do dalszej pracy i rozwoju. Upominki świąteczne dla firm są wybierane również przez przedsiębiorstwa, które w okresie Bożego Narodzenia obdarowują swoich klientów i kontrahentów.

Na co warto zwrócić uwagę, wybierając zestawy świąteczne dla firm?

Najlepiej podczas wybierania upominku dla pracowników kieruj się kilkoma istotnymi kryteriami. Po pierwsze zwróć uwagę na opakowanie. Pierwsze spojrzenie na prezenty świąteczne firmowe jest bardzo ważne i powinno wywoływać pozytywne emocje. Polecamy wybrać nasze stylowe i designerskie upominki świąteczne dla firm, które zostały zapakowane w ozdobne, drewniane skrzynki. Ważne jest również to, że oferujemy możliwość naniesienia logo firmy na pudełko. To doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz podarować prezent nie tylko pracownikowi, ale też kontrahentowi, aby pamiętał, od kogo dostał upominek za owocną współpracę w ciągu roku. W ten sposób wywołasz u niego pozytywne skojarzenia.

Prezenty świąteczne dla firm – co może znaleźć się w środku?

Bardzo popularne są nasze zestawy świąteczne dla firm, które zawierają w środku takie produkty, jak, praliny, słodkie ciasteczka i inne słodycze, alternatywą mogą być też słone przekąski, aromatyczna oraz prawdziwa kawa lub herbata z różnych zakątków świata. Jeśli chodzi o prezenty bożonarodzeniowe dla firm, to często zawierają również dobry alkohol w postaci wina, nalewki czy brandy.

Już teraz sprawdź, które nasze świąteczne zestawy prezentowe spełniają Twoje oczekiwania i doskonale sprawdzą się dla pracowników, dla szefostwa, kontrahentów lub też dla stałych klientów. Złóż zamówienie w ciągu kilku chwil i spraw komuś miły upominek.