Przejdź do treści

JAK ZAMAWIAĆ ?

Wypełnij formularz zamówienia na stronie zestawu

1. informacje o zestawie:
– ilość zestawów prezentowych,
– czy dodajemy życzenia (treść),
– czy dodajemy grawer,
– czy upominek będzie doręczany bezpośrednio do odbiorcy (wtedy do paczki nie dołączamy dowodu zakupu – zostanie wysłany osobno do zamawiającego)

2. termin realizacji zamówienia,

3. dane odbiorcy – imię, nazwisko, adres z kodem pocztowym, numer telefonu do kontaktu dla kuriera.

Przyjęcie do realizacji

Drogą mailową potwierdzimy przyjęcie zamówienia do realizacji w wybranym terminie. Ustalimy wszelkie szczegóły i prześlemy kompletną wycenę.

Wysyłka zamówienia

Gotowy zestaw upominkowy, zgodny z zawartymi wcześniej ustaleniami pakowany jest do wysyłki. Dbamy o to aby zestawy były jak najlepiej zabezpieczone na czas transportu. Upominek owinięty jest folią bąbelkową, umieszczony w robiony na wymiar karton transportowy i oklejony naklejkami ostrzegawczymi.

Dostawa

Nasze przesyłki wysyłamy firmą kurierską DHL. Dostawy realizowane są następnego dnia roboczego po wysłaniu przesyłki. Istnieje możliwość przesyłki za pobraniem.

Zamówienie większej ilości zestawów

Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem, w skład którego będzie wchodzić więcej niż jeden rodzaj zestawu, prosimy o wiadomość mailową na naszą skrzynkę zamowienia@koszeokazjonalne.pl z nazwami i ilością zestawów.

Zamówienia niestandardowe

Chcesz stworzyć zestaw samodzielnie? Nie widzisz upominku, który spełniał by Twoje oczekiwania? Prosimy o informację drogą mailowa lub telefonicznie. Przygotujemy zestawy zgodnie z przesłanymi założeniami. Bardzo pomocne będą nam takie informacje jak: cena w jakiej zestaw musi się zmieścić, ilość zestawów, termin realizacji zamówienia, okazja wręczenia upominków.

W swojej historii stworzyliśmy ponad 600 różnych kompozycji upominków (stan na początek 2018 roku). Część z nich widoczna jest na naszej stronie internetowej jednak większość z nich komponowaliśmy na specjalne zamówienie. Jesteśmy w stanie urzeczywistnić Państwa wyobrażenia.