Przejdź do treści

ZESTAWY PREZENTOWE DO 150 ZŁ

Czasami ciężko zdecydować się, co kupić na prezent dla wyjątkowej osoby. Na rynku obecnych jest tyle produktów, że często naprawdę nie wiadomo, co będzie najlepszym wyborem. Dużym minusem są także ceny produktów znajdujących się zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. I dlatego właśnie proponujemy niepowtarzalne kosze prezentowe do 150 zł, które na pewno przypadną do gustu wielu osobom. 

Kosze pełne wyjątkowych pyszności

Proponowane przez nas kosze upominkowe do 150 zł wypełnione są najróżniejszymi produktami żywnościowymi, które zachwycą podniebienie nawet najbardziej wymagających smakoszy. W zależności od wybranego modelu kosza upominkowego, można znaleźć w nim dobrej jakości alkohole takie, jak białe, włoskie wina, czerwone wina hiszpańskie bądź whisky lub brandy. Oczywiście alkohole to nie wszystko, co znajduje się w proponowanych przez nas koszach prezentowych.

W wielu z nich znajdują się także wspaniałe, pyszne ciasteczka duńskie bądź ciasteczka wykonane na miodzie lipowym. Nie zabraknie także koszy, w których są wykwintne kawy, czy nietuzinkowe herbaty, a także ręcznie robione czekolady z najróżniejszymi dodatkami. W proponowanych przez nas koszach można także znaleźć miody, konfitury czy syropy owocowe.

Jak prezentują się nasze kosze prezentowe do 150 zł?

Nasze zestawy prezentowe do 150 zł nie tylko wypełnione są niesamowitymi produktami, ale także same wyglądają niesamowicie. Aby osiągnąć elegancki i niepowtarzalny efekt, zapakowaliśmy proponowane przez nas produkty w ekskluzywnych, drewnianych skrzynkach, do których wsypaliśmy naturalne wypełnienie, na którym położyliśmy wszystkie elementy zestawu. Ponadto, w wielu koszach prezentowych można znaleźć także przepiękną kokardę dekoracyjną, która od razu rzuca się w oczy po otworzeniu skrzynki.

Sprawdź również kosze świąteczne znajdujące się w naszej ofercie!