Przejdź do treści

ZESTAWY Z POLSKIMI PRODUKTAMI REGIONALNYMI

Kosze upominkowe z polskimi produktami regionalnymi czyli dobre, bo polskie

Szczycimy się stworzeniem poniższych upominków zawierających unikalne produkty z Polski, wykonywane w rodzimych manufakturach przez ludzi z pasją. Bardzo często są to krótkie serie produktów, niepowtarzające się smaki. Pośród tych wyrobów są również delikatesy spełniające rygorystyczne wytyczne, aby otrzymać atest bio. Zestawy prezentowe z polskimi produktami regionalnymi dekorowane są rękodzielniczymi przyozdobieniami, które dodatkowo nadają swojskiego charakteru. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom umieszczamy w koszach prezentowych z polskimi produktami unikalne smaki z limitowanych produkcji sezonowych, na przykład – syrop z pędów sosny, sok truskawkowy z miętą lub połączenie tradycji z nowoczesnością czyli polski miód z kakao lub pierniczki razowe. Staramy się jak najlepiej przedstawić doskonałej jakości polskie przetwory, które tworzą ludzie absolutnie zakochani w tradycyjnych przepisach. Pozostaje nam życzyć państwu samych ekscytujących doznań smakowych przy degustacji zawartości naszych zestawów z polskimi produktami. Jeśli wiesz, że obdarowywana osoba jest amatorem kawy, to warto wybrać zestawy prezentowe z kawą.

Polskie produkty na prezent – kiedy się sprawdzą?

Zestawy prezentowe z polskimi produktami to doskonałe rozwiązanie jako upominek zarówno dla niej, i dla niego. Sprawdzą się zarówno jako upominek z okazji urodzin czy ważnej rocznicy, ale też jako upominek dla kontrahentów biznesowych. Różnorodne warianty koszy prezentowych z polskimi produktami z całą pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy.

Wybierając kosze z różnorodnymi, charakterystycznymi dla Polski produktami, możesz przekazać odrobinę smaku i aromatu kraju obcokrajowcom. Wiele osób z zagranicy – nie tylko z krajów europejskich, ale też innych zakątków świata, uwielbia niepowtarzalne smaki, możliwe do spotkania jedynie w Polsce. W takiej formie kosz prezentowy z polskimi produktami pozwoli podziękować gościom za odwiedziny, ale też będzie świetnym upominkiem, jeśli planujesz wyjazd do kogoś bliskiego i nie wiesz co mu podarować.

Ogromną zaletą polskich produktów regionalnych jest ich niepowtarzalny skład. Wszystkie produkty pochodzą z polskich manufaktur, dzięki czemu zachwycają niepowtarzalnym smakiem i aromatem. W wybranym zestawie z polskimi produktami regionalnymi znajdują się różne smaki – słodkie, słone, wytrawne. W zestawie znajdziesz zarówno alkohol, słodkości, jak i wyroby mięsne. Całość prezentuje się niezwykle okazale. A wszystko za sprawą odpowiedniego opakowania – kosz z polskimi specjałami jest zapakowany z okazałą, drewnianą skrzynkę oraz delikatnie ozdobiony kokardą. Co ważne – wybierając tego typu upominek dla bliskiej osoby, pracownika czy kontrahenta, masz możliwość indywidualnego spersonalizowania opakowania poprzez wykonanie grawera na skrzyni i dodania koperty z życzeniami. Dzięki temu obdarowany poza poznaniem polskich smaków zyskuje również ciekawą i niepowtarzalną skrzynię, którą w przyszłości może wykorzystać na wiele sposobów.

Sprawdź pełną ofertę naszych koszy upominkowych i zaskocz kogoś miłym prezentem!