Przejdź do treści

ZESTAWY UPOMINKOWE DLA PRACOWNIKÓW

Wyjątkowe zestawy upominkowe dla pracowników

Współpracując z wieloma firmami oraz bazując na naszym długoletnim doświadczeniu, stworzyliśmy kompozycje, bazując na najczęściej powtarzających się zapytaniach o upominki dla pracowników. W tym dziale zawarliśmy naszą odpowiedź na taką potrzebę – upominki, które pracownik z przyjemnością otrzyma od swojego pracodawcy. Wiemy również, jak ważna jest personalizacja i możliwość naniesienia logo na skrzynkę prezentową, dlatego wykonujemy ją formie grawera lub nadruku w kolorze. Minimalistyczna formuła zestawów upominkowych dla pracowników w drewnianej skrzyneczce zawiera starannie wyselekcjonowane produkty o wysokiej jakości. Specjalne, drewniane opakowanie chroni prezent przed działaniem światła czy i innych czynników.

Postaw na personalizowane kosze prezentowe

Znając Państwa preferencje, możemy zmienić kolor wypełnienia zestawu prezentowego, dodatków i ozdób, tak aby odpowiadały kolorom logo. Uwagi i wskazówki naszych Klientów doprowadzają do powstania nowych kompozycji, które spełniają ich indywidualne potrzeby. Częstym dodatkiem do naszych koszy prezentowych dla pracowników są personalizowane inserty z dedykacją dla odbiorcy. Zachęcamy także do zapoznania się z innymi zestawami dostępnymi w naszym sklepie, takimi jak kosze prezentowe ślubne oraz upominki okolicznościowe. Kosze prezentowe dla pracowników są dobrym pomysłem na zaoszczędzenie czasu oraz ratunkiem, gdy brakuje nam pomysłu na okolicznościowy prezent. W pakiecie otrzymujemy pewność, że obdarowany ma prezent wyselekcjonowany, najwyższej jakości.

Jeżeli szukasz niezobowiązującego prezentu dla pracowników trafiłeś pod właściwy adres. W zależności od wybranego pakietu, oferujemy zestawy upominkowe w formie: klasycznej skrzyni urodzinowej, upominku na szczęście czy drobnego upominku okolicznościowego, który zagwarantuje zadowolenie obdarowanego. Stawiając na nowoczesność, doskonale wykorzystujemy obecne eko-trendy. Wszystkie zestawy pakujemy do eleganckich, drewnianych skrzynek z ekologicznym wypełnieniem – to nasz znak rozpoznawczy.

Sprawdź też nasze kosze świąteczne – idealne dla pracowników!