PERSONALIZACJA ZESTAWU

Grawer ślubny, podziękowania dla rodziców

Upominki ślubne są unikatowym podarunkiem wręczanym raz w życiu. Warto zatem zadbać aby miały niezapomniany charakter i mogły budzić pozytywne emocje nawet po latach. Naszą propozycją są grawery na eleganckich, drewnianych skrzynkach. Po rozpakowaniu zawartości prezentu takie skrzynki są chętnie wykorzystywane w domach rodziców lub Państwa Młodych jako szkatułki na rodzinne pamiątki, precjoza lub sentymentalne drobnostki. Drewniane pudełko z nadrukiem upamiętniającym tak ważne wydarzenie budzi uśmiech, radosną tęsknotę i pozytywne wspomnienia.

Stwórz własny wzór lub skorzystaj z przykładowych realizacji dla naszych klientów.

Grawer z życzeniami lub dedykacją

Drewniana skrzynka czy tekturowe opakowanie jest świetnym miejscem na umieszczenie dedykacji, życzeń czy indywidualnego wzoru. Nasi klienci korzystają z tej możliwości przy zamawianiu zestawów na różne okazje: ślub, urodziny, imieniny, podziękowania, jubileusz w pracy itp.

Na drewnianych skrzynka możemy wykonać zarówno laserowy grawer jak i kolorowy nadruk. Na niektórych pudełkach tekturowych można wykonać nadruk tekstu lub grafiki.

Cena grawera przy zamówieniach pojedynczych sztuk to 35,00 zł brutto. Przy zamówieniach hurtowych koszt naniesienia własnego wzoru wyceniany jest indywidualnie.

Przed każdą realizacją przesyłamy wizualizację gotowego opakowania do akceptacji.