Przejdź do treści

PERSONALIZACJA ZESTAWU

Grawer ślubny, podziękowania dla rodziców

 

Upominki ślubne są unikatowym podarunkiem wręczanym raz w życiu. Warto zatem zadbać aby miały niezapomniany charakter i mogły budzić pozytywne emocje nawet po latach. Naszą propozycją są grawery na eleganckich, drewnianych skrzynkach. Po rozpakowaniu zawartości prezentu takie skrzynki są chętnie wykorzystywane w domach rodziców lub Państwa Młodych jako szkatułki na rodzinne pamiątki, precjoza lub sentymentalne drobnostki. Drewniane pudełko z nadrukiem upamiętniającym tak ważne wydarzenie budzi uśmiech, radosną tęsknotę i pozytywne wspomnienia.

Stwórz własny wzór, wybierz specjalnie przygotowane przez team grafików wzory lub skorzystaj z przykładowych realizacji dla naszych klientów.

Grawer urodzinowy, imieninowy i na jubileusze

Drewniana skrzynka czy tekturowe opakowanie jest świetnym miejscem na umieszczenie dedykacji, życzeń czy indywidualnego wzoru. Nasi klienci korzystają z tej możliwości przy zamawianiu zestawów na różne okazje: urodziny, imieniny, jubileusz w pracy itp.

Na drewnianych skrzynka możemy wykonać zarówno laserowy grawer jak i kolorowy nadruk. Na niektórych pudełkach tekturowych można wykonać nadruk tekstu lub grafiki.

Cena graweru przy zamówieniach pojedynczych sztuk zaczyna się 25,00 zł brutto wycena jest indywidualna, zależy od wielkości i długości pracy lasera. Przy zamówieniach hurtowych koszt naniesienia własnego wzoru wyceniany jest indywidualnie.

Przed każdą realizacją przesyłamy wizualizację gotowego opakowania do akceptacji.

Grawer na podziękowania

Prezent na podziękowania to przede wszystkim wyrażenie wdzięczności za pomoc, wyświadczoną przysługę czy poświęcony czas. Często wybieramy zestaw upominkowy jako zastępstwo bukietu kwiatów.

Na naszych kolorowych drewnianych lub kartonowych opakowaniach możemy umieścić dowolny tekst z elementami graficznymi. Mogą to być indywidualne grafiki (wysłane do nas przez klienta) lub wybrać wzory z naszych wcześniejszych realizacji. Poniżej kilka przykładowych upominków prezentowych, które mieliśmy przyjemność stworzyć dla naszych klientów.

Grawer firmowy z logo

Grawery dla klientów firmowych często obok tekstu dedykacji, życzeń zawierają logotyp. Przy zamówieniach hurtowych istnieje możliwość naniesienia kolorowych grafik na opakowania drewniane lub umieszczenie tradycyjnego grawera laserowego. Personalizacja eleganckich kartonowych opakowań umożliwia nam zaproponowanie jeszcze większej ilości indywidualnych rozwiązań i naniesienia logotypów kilkoma różnymi technikami. Przed każdą realizacją przesyłamy wizualizację do akceptacji.

Do stworzenia grawera / nadruku z logotypem klienta potrzebujemy plik graficzny w dobrej jakości lub krzywych.

Papeteria

Elegancka koperta, a w niej, na grubym fakturowanym papierze życzenia. Tradycyjny sposób na przekazanie wiadomości od serca, który w czasie szybkiej komunikacji przez smartfony jest dodatkową oznaką okazania szacunku, miłości, wdzięczności. Stworzyliśmy własne wzory ornamentowe, które ozdabiają tekst i dodają uroku. Dbając o szczegóły przykładamy również uwagę do czcionki, sposobu ułożenia tekstu aby efekt końcowy był bliski ideałowi. Poniżej prezentujemy kilka naszych przykładowych realizacji.

Kokarda na opakowanie

Okazała kokarda na skrzynce – bo czymże jest prezent bez wielkiej kokardy! 🙂 Kolor wstążki klient może wybrać sam lub my dopasujemy najlepiej pasującą do kolorystyki skrzynki oraz jej wnętrza. Jest to dodatkowa opcja, po którą bardzo często sięgają klienci by dodatkowo spersonalizować upominek dla osoby obdarowanej, uczynić go bardziej wyjątkowym i zapadającym w pamięć.