Przejdź do treści

ZESTAWY UPOMINKOWE DLA NIEJ

Każdego roku obchodzimy liczne święta i rocznice, które wiążą się z obdarowywaniem bliskich osób. Prezenty dajemy często także w ramach podziękowań, czy bez okazji, aby pokazać komuś, że jest dla nas ważny. Planujesz obdarować ważną dla siebie kobietę, ale nie masz pomysłu na prezent? Sprawdź nasze zestawy upominkowe dla niej

Wyjątkowe prezenty dla kobiet 

Panie swoje święto obchodzą przynajmniej kilka razy w roku. Prezenty dla kobiet kupujemy na ich imieniny, urodziny, Dzień Kobiet, Dzień Matki, a także Dzień Babci, czy inne rocznice. Jeśli w Twoim życiu jest ważna dla Ciebie kobieta (lub jest ich kilka) na pewno zastanawiasz się jaki prezent sprawi jej największą radość. Jeśli zupełnie nie masz pomysłu na wyjątkowy podarunek, doskonałym wyborem będą nasze zestawy prezentowe dla niej! Są to specjalne pudełka i skrzynki, w których znajdują się wyselekcjonowane przysmaki, takie jak dobre wino, rozpływające się w ustach czekoladki lub trufle, czy przepyszne przetwory. 

Spersonalizowany podarunek dla niej 

Jeśli chcesz, aby upominki dla niej, były jak najbardziej spersonalizowane, na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie wykonać wyjątkowy grawer lub kolorowy nadruk na skrzynce bądź opakowaniu. Świetnym pomysłem jest także dodanie ozdobników i dekoracji w formie np. suszonych pomarańczy, lasek cynamonu, czy kolorowych wstążek. Polecamy również, aby nasze kosze prezentowe dla niej wzbogacić o własnoręcznie napisany bilecik z życzeniami. Dzięki temu podarunek nabierze osobistego i przemyślanego charakteru. 

Oprócz prezentów dla kobiet, w ofercie naszego sklepu dostępne są również inne zestawy prezentowe, np. upominki dla pracowników, czy zestawy na urodziny i imieniny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!