Przejdź do treści

Co podarować pracownikom na święta?

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas w roku, kiedy wszyscy obdarowują się wzajemnie prezentami. Czasami jednak ciężko jest znaleźć odpowiedni prezent, który zadowoliłby obdarowanego w pełni. Szczególnie jest to trudne wtedy, gdy ma się do obdarowania dużą grupę ludzi jednocześnie i gdy nie do końca wie się, co dokładnie lubią poszczególne osoby. Na szczęście jest jedno doskonałe wyjście z tej sytuacji, które może zostać zastosowane w firmach. Mowa oczywiście o koszach świątecznych.

Wyjątkowy upominek pełen pyszności

Prezent świąteczny dla pracowników może być naprawdę ciekawy i dać dużo radości, jeżeli jest wypełniony różnorodnymi smakołykami. I w naszym asortymencie można znaleźć wyjątkowe kosze okazjonalne, do których zapakowane są najróżniejsze pyszności. Co można znaleźć w naszych pudełkach upominkowych? Przede wszystkim słodycze. W zależności od wybranego modelu, w środku pudełka znajdują się przepyszne, ręcznie robione czekolady o różnych, wyjątkowych smakach takich, jak miód z dodatkami. Nasze upominki świąteczne dla pracowników zawierają także belgijskie trufle w czekoladzie, przepyszne duńskie ciasteczka, batony energetyczne w różnych smakach oraz popularne słodycze takie, jak Raffaello.

Oczywiście proponowane przez nas prezenty dla pracowników na święta pełne są także wyborowych alkoholi takich, jak czerwone wina hiszpańskie, likiery kawowe, tradycyjne nalewki czy brandy. Oprócz alkoholi i słodyczy w niektórych koszach okazjonalnych znajdują się także aromatyczne kawy i głębokie w smaku herbaty takie, jak „zimowa odporność”, idealnie pasujące do zimnego sezonu świątecznego. Ponadto niektóre prezenty świąteczne dla pracowników wypełnione są także innymi smakołykami takimi, jak naturalne konfitury, miody pszczele w słoiczku, regionalne sosy do kawy o wyjątkowych smakach czy też przetwory owocowe i owoce w czekoladzie.

Dlaczego warto wybrać nasze prezenty świąteczne dla pracowników?

Proponowane przez nas upominki zostały wykonane z dbałością o nawet najmniejsze detale. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to bez wątpienia drewniana skrzynia dobrej jakości, w której umieszczone są produkty. Na niektórych modelach skrzyń nadrukowany jest obrazek kojarzący się ze świętami, przypominający choinkę, bombkę czy sanie Świętego Mikołaja. Oczywiście znajdują się w naszym asortymencie także produkty bardziej neutralne, bez ozdób świątecznych.

Wszystkie nasze kosze upominkowe są także wyłożone w środku specjalną naturalną dekoracją, w różnych kolorach, na której bezpiecznie ułożone są produkty. Oprócz tego, w wielu z naszych koszy, znajdują się także dekoracyjne kokardy robione ręcznie oraz dekoracje z suszonych owoców i laseczek cynamonu. Dodatkowo, w wielu prezentowanych przez nas koszach upominkowych znajdują się także wyjątkowe świece w kształcie drzewka choinkowego wykonane z wosku pszczelego. To wszystko sprawia, że nasze kosze upominkowe świetnie wyglądają i zdecydowanie dobrze sprawdzą się jako prezenty świąteczne dla pracowników twojej firmy.

Zestawy prezentowe w dobrej cenie

Proponowane przez nas wyjątkowe zestawy prezentowe na święta dla pracowników, dostępne są w naszym asortymencie, w naprawdę atrakcyjnych cenach. W zależności od wybranego zestawu i tego, ile produktów znajduje się w środku, nasze upominki często kosztują mniej niż dwieście złotych brutto, co jest naprawdę dobrą ceną. Zwłaszcza, że oferujemy wyłącznie najlepsze, często lokalne i bio produkty, których ciężko jest szukać osobno w supermarketach. Serdecznie zatem zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i wybrania z niej tego, co najlepiej sprawdzi się w twojej firmie w trakcie firmowej wigilii!