Przejdź do treści

Rodzaje opakowań świątecznych

Tekturowe pudełka świąteczne, duże

Rozmiar: 350 x 257 x 94 mm
Personalizacja: grawer logo lub dedykacja na metalowej blaszcze wklejonej w pokrywkę (zlicowanej z powierzchnią pudełka).

Opis: bardzo dobrej jakości, eleganckie pudełka tekturowe z rączką (wzmocniony uchwyt). Kaszerowane fakturowanym papierem dekoracyjnym.
Wzór swiąteczny (choinka, dzwoneczki, gwiazdki) wycięty laserowo i podklejony w kolorze.

Tekturowe pudełka świąteczne, średnie

Rozmiar: 330 x 170 x 90 mm
Personalizacja: tylko przy zamówieniach > 100 szt., logotyp wycięty w pudełku i podklejony na kolor lub hotstamping złotą/srebrną folią

Opis: bardzo dobrej jakości, eleganckie pudełka tekturowe z kolorową rączką. Kaszerowane fakturowanym papierem dekoracyjnym.
Wzór swiąteczny (choinka, dzwoneczki, gwiazdki) wycięty laserowo i podklejony w kolorze.

Drewniane skrzynki, duże

Rozmiar: 360 x 300 x 110 mm
Personalizacja: grawer laserowy wzoru świątecznego i logo. Kolory wieczek i skrzynek do wyboru: naturalny, jasny brąz, zielony, granatowy.

Opis: drewniane, eleganckie skrzynki w kolorze naturalnego drewna lub bejcowane. Dostępne wzory z wieczkiem otwieranym na zawiasy (jak książka) lub z wygodną do przenoszenia rączką i wysuwanym wieczkiem (które może być również bejcowane).

Drewniane skrzynki, średnie

Rozmiar: 360 x 200 x 110 mm
Personalizacja: grawer laserowy wzoru świątecznego i logo. Kolory wieczek do wyboru: naturalny, jasny brąz, zielony, granatowy.

Opis: drewniane, eleganckie skrzynki w kolorze naturalnego drewna lub bejcowane. Dostępne wzory z wygodną do przenoszenia rączką i wysuwanym wieczkiem (które może być również bejcowane).