Przejdź do treści

Jak prezent kupić na 60 urodziny?

Jeśli stanęliście przed dylematem, jaki prezent kupić na 60 urodziny, nie mogliście trafić lepiej. Wyjątkowa okazja wymaga specjalnej oprawy oraz wspaniałego prezentu. Dlatego poniżej prezentujemy mini-poradnik dla wszystkich tych, którzy mają problem z wyborem odpowiedniego podarunku.

Ciekawe pomysły na prezent na 60 urodziny

Bardzo modne i ostatnio coraz częściej praktykowane jest obdarowywanie bliskich bogatymi koszami prezentowymi. Nic w tym dziwnego – praktyczne, “wyposażone” w prawdziwe perełki i maksymalnie uniwersalne są pomysłem trafionym – zawsze i wszędzie. Nieskromnie musimy przyznać, że pomysł na podarowanie kosza prezentowego jest bardzo oryginalny, a nasza oferta pozwala na wybór naprawdę wyjątkowego egzemplarza. Smakowite produkty z najwyższej półki, staranność wykonania, wysoka jakość – czego chcieć więcej?

Minimalistyczny kosz prezentowy

Polski zestaw upominkowy to prosty, acz niezobowiązujący i dosyć uniwersalny prezent na 60 urodziny mężczyzny, który w życiu kieruje się zasadami i nie lubi, gdy forma przewyższa treść. Kosz, w którym znajdują się m.in. butelka polskiej wódki, smak żurku dziadunia oraz marynowane grzybki z pewnością przypadnie mu do gustu. Ta wyrafinowana kompozycja na wskroś polskich smaków i zapachów doskonale ugasi i łaknienie, i pragnienie 🙂

Z kolei Polski zestaw upominkowy vol.2 to mieszanka znakomitych smaków w postaci pierniczków miodowych, przetworów owocowych i regionalnych syropów. Aromatyczne walory Doskonałej Mieszanki Kaw będą kusić do spędzenia chwili sam na sam.

 

Kosz na przyjemne poranki

Każdy lubi herbatę, porcję smaku dobrej czekolady czy słoik dobrego miodu. To przecież prawdziwie smakowite rarytasy, które potrafią sprawić, że rozpoczęty nimi dzień będzie wyglądał zupełnie inaczej. Takie wiktuały w ładnym opakowaniu, zachwycą obdarowanego niebanalnym smakiem. I właśnie taki prezent na 60 urodziny dla mężczyzny będzie odpowiedni. Kosz prezentowy inspirowany sentymentem do tradycji, zachwyca wzornictwem opakowania i funkcjonalną zawartością. Dzięki regionalnym wyrobom, aromatycznym zapachom, zasmakujemy obdarowanego radością. Miód prosto z pasieki daje gwarancję jakości, wyrobami czekoladowymi otrzymanymi w prezencie można delektować się z czystym sumieniem, a kawa o intensywnym zapachu i smaku – wszystkie te drobnostki mogą okazać się prawdziwymi umilaczami dnia codziennego.

Więcej niż preznet

Kosze prezentowe z procentowymi butelkami oraz belgijskimi specjałami z czekolady z kolei zadowolą najbardziej wymagających koneserów dobrych trunków i wykwintnych słodyczy. By całość prezentowała się więcej niż majestatycznie i faktycznie zrobiła na solenizancie ogromne wrażenie warto zadbać także o jej oprawę. Produkty zapakowane w klasyczną, elegancką, wykonaną z wysokiej jakości drewna skrzynki, która aż po same brzegi będzie wypełniona delikatesowymi wyrobami pozwoli ten zamiar osiągnąć. Jeśli nie mamy możliwości (lub czasu!) na wykonanie takiego prezentu samodzielnie, warto zapoznać się z ofertą naszych koszy, wśród których na uznanie w tej kategorii zasługuje na pewno Wybuch Smakowitości lub Upominek Wschodu Słońca. W środku – same wykwintności – których smak oczaruje niejednego obdarowanego.

Urodzinowa niespodzianka podszyta miłością

Stojąc przed dylematem, jaki prezent kupić na 60 urodziny, pamiętajmy jednak, że przecież wcale nie chodzi o to, by obdarowywać solenizanta jakimś drogim, wymyślnym upominkiem. Sam solenizant mógłby czuć się zobowiązanym do rewanżu, a po drugie – okazja jest po prostu pretekstem do tego, by pokazać, że się o nim pamięta i chce świętować ten czas po prostu razem, w rodzinnej atmosferze. Dodatkowo, jeśli wprawimy go w estetyczną i przyjemną dla oka formę możemy być pewni, że spodoba się każdemu obdarowanemu.