Przejdź do treści

Co na prezent dla męża będzie najlepszym pomysłem?

Gdy chcesz podarować mężowi prezent z okazji urodzin, świąt czy rocznicy śluby, szukasz czegoś wyjątkowego. Żaden podarunek nie jest w stanie ukazać wszystkich Twoich uczuć, jednak dzięki trafionemu upominkowi udowodnisz, jak ważny jest w Twoim życiu małżonek. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy niezawodne pomysły, które możesz wykorzystać, gdy nie wiesz, co na prezent dla męża kupić na różne okazje.

Jaki prezent dla męża na urodziny?

Zastanawiasz się już od kilku dni, ale nadal nie wiesz, co na prezent dla męża warto wybrać w tym roku? Jeśli ten problem przysparza Ci aż taki ból głowy, to już spieszymy z pomocą. Wspaniałym rozwiązaniem może być kosz okazjonalny. Duży, wypasiony i pełen produktów, które wywołają szczery uśmiech na twarzy Twojego męża. Jesteśmy pewni, że taki kosz będzie strzałem w dziesiątkę, gdy wybierzesz odpowiednio dopasowany egzemplarz. Oto jakie produkty warto wybrać do kosza prezentowego z okazji urodzin męża: 

  • wino – najlepiej francuskie zastanów się tylko, czy mąż woli wytrawne, słodkie czy pół wytrawne, a także czy lepszym wyborem stanie się wino białe, różowe, a może czerwone;
  • whisky – wysokoprocentowy alkohol może być centralną częścią kosza dla męża, jeśli tylko Twój ukochany preferuje właśnie taką opcję, alternatywą jest koniak czy likier;
  • herbata lub kawa – aromatyczna kawa z drugiego końca świata lub też herbata zielona, biała, czerwona czy klasyczna czarna; 
  • coś na osłodę życia – słodycze to podstawowa część kosza prezentowego, zastanów się jedynie, z jakich słodyczy najbardziej ucieszy się Twój luby. Niezawodne są belgijskie praliny, czekoladki, cukierki, ciastka i jeszcze więcej przepysznych opcji.

Jaki prezent na rocznicę ślubu dla męża?

Oczywiście, gdy zastanawiasz się, jaki prezent dla męża na rocznicę ślubu będzie dobrym wyborem, to kosz okazjonalny również świetnie się sprawdzi. Jednak oprócz tego strzałem w dziesiątkę będą te mniej materialne upominki. Szczególnie Twój czas. Postaw zatem też na upominek, który pozwoli Wam tego dnia oderwać się od problemów i spędzić razem więcej czasu. Kolacja w dobrej restauracji, seans w kinie, weekendowy wypad nad morze czy w góry, a nawet pojedynek na kręgielni to idealne pomysły na ten wyjątkowy dzień.

3 złote zasady, jaki prezent dla męża warto kupić

Prezent, który ukaże to, jak dobrze znasz męża

Pierwsza zasada głosi, że prezent dla męża powinien być dopasowany w 100% do gustu, smaków i stylu ukochanego. Na chwilę zapomnij, że alkohol jest szkodliwy, a ulubione przez męża belgijskie praliny niezdrowe. Po prostu upominek ma sprawić przyjemność i frajdę bliskiej Ci osobie, a nie Tobie. Obserwuj, zapisuj i wykaż się wiedzą na temat marzeń oraz potrzeb najważniejszej osoby w Twoim życiu.

Jakość ma znaczenie

Pamiętaj też o tym, by zakupione prezenty były wysokiej jakości. Lepiej kupić mniej, ale za to niech to będzie z górnej półki, niż kilka przedmiotów, które nie sprawią takiej frajdy i będą przeciętne. Szczególnie w koszach okazjonalnych jakość jest ważna. Najlepiej zatem wybierz dla męża kosz pełen produktów z różnych zakątków świata.

Podróż sentymentalna

W podróż poślubną udaliście się do Włoch? Podaruj mężowi kosz pełen produktów z tego regionu. Na ślubie piliście konkretne francuskie wino? Niech znajdzie się ono w koszu okazjonalnym! Szczególnie takie prezenty sprawdzą się, gdy nie wiesz, jaki prezent na rocznicę ślubu dla męża. Odrobinę sentymentu zawsze jest pozytywnie odbierana.