Przejdź do treści

Pomysł na prezent ślubny dla koleżanki z pracy

O ile zwykle nie mamy problemu z wymyśleniem prezentu dla Nowożeńców będących członkami naszej rodziny, tak w przypadku koleżanki z pracy może stać się on twardym orzechem do zgryzienia. Zwłaszcza, gdy zaproszenie otrzymujemy wyłącznie na ślub. Co podarować, by uszczęśliwić pannę młodą i jej wybranka, a jednocześnie nie czuć się zobowiązanym do podarowania przysłowiowej “koperty”? Poniżej przedstawiamy pomysły na prezent ślubny dla koleżanki z pracy w postaci kosza prezentowego.

Kosze prezentowe jako prezent ślubny dla koleżanki z pracy

Choć wielu z nas sprzecza się, co do charakteru prezentu w postaci kosza z wiktuałami (ponieważ “to wszystko już było”, “każdy może kupić pójść na łatwiznę”), tak wciąż święcą one triumfy będąc bodaj najbardziej uniwersalnymi z podarunków. W czym tkwi sekret ich sukcesu? Najprawdopodobniej w tym, że kosze okazjonalne nadal potrafią zaskoczyć. Oprócz tego, że są najprostszym (i często najsmaczniejszym) z prezentów, to dopasowują się doskonale do każdej okazji i niejeden raz wybawiły nas z opresji zaopatrzenia się w odpowiedni podarunek na odpowiednią imprezę. Dlatego też w mig rozwiążą problem w postaci pytania: co na prezent ślubny dla koleżanki z pracy?

Tym bardziej jest to propozycja godna rozpatrzenia, iż od kilku sezonów klienci stawiają na gotowe zestawy prezentowe, które można dowolnie spersonalizować.

Co na prezent ślubny dla koleżanki z pracy?

Jeśli otrzymałaś/otrzymałeś zaproszenie na ślub koleżanki z pracy, oznacza to, że raczej dość dobrze się znacie. Wszak na najważniejszą uroczystość życia nie zaprasza się przypadkowych osób 😉 I chyba właśnie dlatego dosyć częstym problemem jest wybór prezentu. Sam ślub poniekąd “wyklucza” cię z grona osób “zobligowanych” do podarowania koperty. Dodatkowo, to elegancka uroczystość, dlatego podarowanie koleżance pieniędzy mogłoby zostać odebrane jako nietakt. Dlatego koncept prezentu powinien niejako wychodzić poza standardy prezentów ślubnych, a jednocześnie być jak gdyby stworzonym właśnie dla Młodej Pary. Stąd propozycja kosza z rozmaitymi smakołykami będzie najbardziej adekwatna.

Czym się sugerować podczas doboru? Przede wszystkim tym, kim jest twoja koleżanka oraz co preferuje, lubi, jakie ma gusta. Weź pod uwagę jej ulubione smaki i zapachy – i wszystko dopieść odpowiednim opakowaniem. Wszak to właśnie detale odpowiadają za prezent od serca. Dlatego smakowite wiktuały w odpowiednim anturażu doskonale podkreślą ważność chwili. Nasz sklep zadbał o to, by wybór skrzyni prezentowej był jak największy, tak by trafić w oczekiwania każdego obdarowanego. Stąd znajdziesz w nich zarówno ręcznie wytwarzane konfitury czy czekoladę i praliny, regionalne syropy owocowe, czarną herbatę lub aromatyczną kawę oraz napoje wysokoprocentowe. To spotęgowana wersja prawdziwych smaków, które łączy jedno: wyjątkowość.

Nie zapomnij o personalizacji!

Nie każdy wie, że kosze prezentowe z naszej oferty można dowolnie personalizować, a nawet – dołączać do nich własne życzenia – wypełniając podczas zamówienia specjalny formularz. Życzenia wraz z indywidualnie dobranym grawerem na skrzyni zachwyci i ucieszy Nowożeńców, nadając personalizacji zupełnie nową jakość.

Naszym zdaniem ta propozycja spodoba się wszystkim, którzy cenią oryginalne prezenty w dobrym guście. A już z pewnością kosz będzie oryginalną i wysmakowaną odmianą dla tradycyjnych kwiatów. W ten sposób rozwiążesz problem, co na prezent ślubny dla koleżanki z pracy. Gwarantujemy, że jej radość będzie tym większa, jeśli zawartość skrzyni będzie spełniała jej najbardziej pożądane nuty smakowe.

Sprawdź kosze prezentowe na ślub, znajdujące się w naszej ofercie i wybierz idealny zestaw prezentowy dla koleżanki z pracy!