Przejdź do treści

Pomysł na elegancki prezent dla klientów

Podarowanie prezentu klientowi staje się w Polsce coraz częstszym zjawiskiem. W ten sposób można podziękować komuś za współpracę i zakończyć ją miłym akcentem. Podarowanie komuś prezentu pozwala również na pozostawienie po sobie miłych wspomnień tak, aby po zakończonej współpracy klient nadal chciał do nas wracać, bądź by polecał nasze usługi dalej. Wiele osób zastanawia się więc nad tym, jakim upominkiem obdarować swojego klienta tak, aby ten był zadowolony z tego, co dostanie. 

Czy cena gra rolę?

W wielu przypadkach prezenty dawane na gruncie zawodowym nie mogą przekraczać pewnych kwot – ponieważ byłoby to niemile widziane przez drugą stronę, która czułaby się zmieszana i zmuszona do zrewanżowania się. Dlatego wybierając odpowiednie prezenty dla klientów, warto wybierać takie prezenty, które są eleganckie, ale jednocześnie niedrogie. Dobrym przykładem tego rodzaju upominków są kosze prezentowe.

Co można znaleźć w koszach prezentowych?

Upominki dla klientów w postaci koszy prezentowych cieszą się niesłabnącą popularnością już od jakiegoś czasu. Nic dziwnego, taki rodzaj prezentów jest niezwykle wygodny i przemyślany. Dobrze dobrany prezent dla klienta biznesowego może zawierać w sobie najróżniejsze wytwory spożywcze, których normalnie nie można kupić w sklepie. Dodatkowo, całość zamknięta jest w przepięknym, drewnianym pudełku, które prezentuje się niezwykle elegancko i po wyjęciu z niego prezentów, może być wykorzystane w innym celu.

Co jednak może znajdować się w takim pudełku prezentowym? Przede wszystkim można tam znaleźć różnego rodzaju alkohole, takie jak wódka toruńska, likiery irlandzkie, wina hiszpańskie i włoskie, szkockie whisky, a także wiele innych. Oczywiście alkohole to nie wszystko, co znaleźć można w koszach prezentowych. Oprócz nich, najwięcej miejsca zajmują wyjątkowe słodycze. Jakie słodkości znaleźć można w środku? Wszystko zależy od pudełka. Mogą się tam znajdować tak popularne słodycze, jak Ferrero Rocher czy Rafaello. Ale mogą tam też znajdować się także bardziej wyszukane słodkości takie, jak precelki w czekoladzie, ręcznie robiona czekolada, delikatesowe cukierki, szwedzkie tradycyjne ciasteczka korzenne, polskie krówki miodowe, belgijskie trufle w czekoladzie czy też ciasteczka w miodzie lipowym. Oczywiście nie jest to wszystko, co ze słodyczy można znaleźć w koszach prezentowych.

Dlaczego warto dawać kosze prezentowe klientom biznesowym?

Oprócz alkoholi i słodyczy w pudełkach można znaleźć także wyjątkowe herbaty czy kawy, a także pyszne miody, bakalie oraz inne produkty spożywcze, które z pewnością zachwycą osobę obdarowaną. Jest zatem duże prawdopodobieństwo, że każdy znajdzie w takim koszu coś dla siebie. Ponadto, tego rodzaju kosze prezentowe są zrobione solidnie, a co za tym idzie, prezentują się naprawdę bardzo dobrze. Nie są też drogie, klient nie będzie więc miał problemów z przyjęciem takiego prezentu.

Ponadto, warto również wspomnieć o tym, że w całość można również spersonalizować nanosząc na opakowanie specjalny grawer z nazwą klienta. Istnieje również możliwość włożenia do środka kartki z życzeniami. Z pewnością taki prezent będzie dobrze o nas świadczył i spodoba się klientowi. Jest to zatem bardzo dobry pomysł na prezent dla klienta. Warto więc wybrać coś wyjątkowego.