Przejdź do treści

Jaki prezent wybrać na 50 urodziny? Sprawdź, co kupić!

To wyjątkowe urodziny, nie tylko dlatego, że okrągłe, ale też w przekonaniu wielu są one przełomowe. Z okazji pięćdziesiątki bardzo dużo osób wyprawia zdecydowanie bardziej wystawne przyjęcia, niż z okazji innych, wcześniejszych urodzin. Zaproszeni goście zastanawiają się, jaki prezent na 50 urodziny będzie odpowiedni. Czy lepiej jest zdecydować się na coś praktycznego czy może na pamiątkę na całe życie?

Jaki prezent na 50 urodziny dla mężczyzny?

Swoje 50 urodziny obchodzi Twój przyjaciel, kolega z pracy, tata, wujek lub brat? Na pewno zastanawiając się, jaki prezent na 50 urodziny dla mężczyzny wybrać, należy kierować się jego upodobaniami. Jeśli jest to człowiek szalony, czerpiący z życia pełnymi garściami, to dobrym pomysłem będzie lot balonem. Kupując prezent w kilka osób, możecie również pokusić się o voucher na weekendowy wyjazd. Dużą popularnością cieszą się dzisiaj karty podarunkowe. W swojej ofercie ma je większość sklepów. Jeśli więc wiesz, gdzie jubilat robi często zakupy, masz gotowy i sprawdzony pomysł na prezent. Panowie są zazwyczaj pragmatykami, więc praktyczny prezent na 50 urodziny to strzał w 10. Wśród takich propozycji jest na pewno maszynka do golenia, szczoteczka elektryczna, ale i zestaw słuchawkowy do samochodu oraz smartwatch.

Jaki prezent na 50 urodziny dla kobiety?

Z kobietami w kwestii prezentów jest łatwiej i trudniej jednocześnie. Panie zawsze czegoś potrzebują, jak też lista pomysłów jest też dłuższa. Musimy jednak wiedzieć, że kobiety są wymagające, jak też niezdecydowane i zmienne…i tutaj pojawia się problem. Zatem jaki prezent na 50 urodziny dla kobiety będzie tym najlepszym? Dla szalonej kobiety zdecyduj się np. na lot paralotnią. Dla romantyczki idealnie sprawdzi się kolacja. Kobiecie, która lubi o siebie zadbać lub chciałaby to robić jeszcze lepiej, podaruj voucher do SPA. Zawsze mile widziane są też kosmetyki. W tym przypadku należy jednak postępować bardzo ostrożnie, ponieważ panie mają swoje ulubione kosmetyki, konkretnej marki, dostosowane do ich skóry. Kobiety są bardziej sentymentalne niż panowie (najczęściej). Lubią więc prezenty przywołujące konkretne wspomnienia. Zastanawiając się nad prezentem na pięćdziesiątkę, warto jest też wziąć pod uwagę duże portrety, kolaże ze zdjęć, oryginalne drzewa genealogiczne czy też książki ze wspomnieniami z przeszłości.

Praktyczny prezent na 50 urodziny dla każdego

Są jednak takie prezenty, które ucieszą zarówno mężczyznę, jak i kobietę. Praktyczny prezent na 50 urodziny to taki, który na pewno zostanie wykorzystany i dobrze spożytkowany. Jednym z takich pomysłów jest kosz prezentowy. Znajdują się w nim słodycze, alkohole luksusowe, kawy i herbaty. Całość zawsze zapakowana jest w elegancką skrzynkę. Zawartość jest bardzo różna, w zależności od wybranego wariantu. Z łatwością można więc dopasować prezent do preferencji i gustu jubilata. 

Taki praktyczny prezent na 50 urodziny można traktować jako prezent główny, ale i dodatkowy. Jeśli planujecie zakup wspólnego większego prezentu, to taki kosz ze smakołykami będzie idealnym uzupełnieniem vouchera na zabiegi SPA czy też weekendowego wyjazdu. Jeżeli jednak kupujesz prezent sam, to taki kosz będzie bardzo dobrą alternatywą dla zestawu kosmetyków czy też książki. Wiele osób staje przed dylematem, jaki prezent na 50 urodziny kupić, aby był oryginalny i jednocześnie trafiał w gusta jubilata. Mamy nadzieję, że nasze propozycje ułatwią Ci wybór.

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą! Posiadamy zarówno prezenty kobiet, jak i prezenty dla mężczyzn.