Przejdź do treści

Jaki prezent na 50 rocznicę ślubu dla cioci i wujka?

Pomysłów na prezent na 50 rocznicę ślubu dla cioci i wujka jest wiele. Na pewno każdy z nich sprawi przyjemność obdarowanej parze, która doceni pamięć oraz Twoją obecność w tym ważnym dniu. Co można sprezentować małżeństwu z okazji Złotych Godów?

Polecamy eleganckie kosze prezentowe, które mają estetyczne opakowanie i zawierają smakowite przekąski. Jedną z propozycji jest, np. „Zestaw Polskich Smakołyków Delikatesowych”. Znajdują się w nim doskonałej jakości przetwory owocowe, ręcznie robiona czekolada z miodem, miód pszczeli w rustykalnym słoiczku, landrynki owocowe z naturalnego soku, owoce i bakalie w doskonałej ciemnej, belgijskiej czekoladzie, syrop owocowy oraz aromatyczne herbaty, które umilą popołudniowy relaks. Ciocia z wujkiem na pewno docenią specjalnie wyselekcjonowane polskie smakołyki. Możesz również wybrać kosz okazjonalny z alkoholem z najwyższej półki. Polecamy m.in. „Rustykalny Upominek Na Szczęście”, który zawiera francuskie brandy Marquis de Villard oraz porto Royal Oporto Ruby, a do tego rozpływające się w ustach karmelki, włoski nugat, czekoladki belgijskie, trufle, owoce i bakalie w czekoladzie i angielską herbatę. Skrzynki można spersonalizować za pomocą grawera i dołożyć do nich kartkę z życzeniami prosto z serca.

Co jeszcze można kupić 50 rocznicę ślubu dla cioci i wujka?

Innym ciekawym pomysłem na prezent na 50 rocznicę ślubu dla cioci i wujka jest dekoracyjna, jubileuszowa karafka. Nawet jeżeli Twoja ciocia z wujkiem posiadają już karafkę, to z pewnością ucieszą się z nowej, zawierającej pamiątkową dedykację. To prezent, który łączy w sobie funkcjonalność oraz element dekoracyjny. Może służyć do przechowywania trunków, ale równie dobrze będzie wyglądać na półce jako ozdoba.

Jeżeli masz możliwość zebrać zdjęcia z całego okresu ich małżeństwa, to wzruszającym podarunkiem będzie pamiątkowy album. Wybrane fotografie zebrane w jednym miejscu wyzwolą wiele wspomnień i emocji, z których mogą wywiązać się długie rozmowy, pełne miłości i zabawnych anegdotek. W czasach, gdy większość zdjęć przechowywana jest na kartach pamięci lub w komputerze, album jest bardzo sentymentalnym prezentem, do którego z pewnością zaglądną częściej niż do folderu w laptopie.

Z okazji 50 rocznicy ślubu możesz podarować swojej cioci i wujkowi niezapomniane wspomnienia. Ciekawą propozycją na prezent jest kupienie im biletów do filharmonii, opery lub teatru. Dla Twojego wujostwa to szansa na kolejną w ich życiu randkę, podczas której spędzą miło czas i będą chłonąć muzykę lub wciągną się w spektakl. Możesz ich również zaprosić do wykwintnej restauracji, w której będą się rozkoszować najlepszą kuchnią i przy blasku świec spędzą romantyczny wieczór. A może wraz z rodziną złożycie się na weekendową wycieczkę do SPA lub kurortu nad morzem, z dala od zgiełku miasta i problemów?

Spraw cioci i wujkowi wyjątkową niespodziankę i podaruj im prezent z okazji 50 rocznicy ślubu. Pokaż im ile dla Ciebie znaczą i jak bardzo cieszysz się ich szczęściem.