Przejdź do treści

Jaki prezent kupić na 40 rocznicę ślubu?

Rubin to bardzo rzadki i cenny kamień szlachetny o pięknej, krwistoczerwonej barwie. Czterdziestą rocznicę ślubu nie bez powodu nazywa się właśnie rubinowymi godami. To wyjątkowe święto warto uczcić w szczególny sposób razem z najbliższymi! Dostałeś zaproszenie na taką uroczystość i nie wiesz, co sprezentować jubilatom z okazji tej wyjątkowej rocznicy? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy krótki poradnik, z którego dowiesz się, jaki prezent na 40 rocznicę ślubu sprawdzi się najlepiej.

Prezent dla Niej i dla Niego

Kupowanie prezentów z okazji rocznic ślubu bywa nieco problematyczne. Dlaczego? Najczęściej chcemy kupić parze jeden prezent, jednak trudno wybrać coś, co spodoba się zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Prezent z okazji rocznicy ślubu, który chcemy podarować jubilatom, powinien być pod tym względem uniwersalny i pozytywnie zaskoczyć obu partnerów. W takim razie, jaki prezent na 40 rocznicę ślubu dla rodziców lub  znajomych wybrać?

Co kupić na 40 rocznicę ślubu?

W sieci znajdziemy mnóstwo inspiracji na prezent na 40 rocznicę ślubu, jednak wiele z nich proponuje upominki, od których zaczynamy powoli odchodzić. Są to pomysły, które mają sprawdzić się zawsze i dla każdego, jednak w rzeczywistości są one nieco oklepane i nie sprawdzają się prawie nigdy. Mowa tutaj o takich prezentach jak niepraktyczne ozdoby, które niekoniecznie trafiają w gust jubilatów, doniczkowe kwiaty podarowane parze, której zdecydowanie brakuje ręki do roślin czy bony upominkowe do sklepów, których asortyment w żadnym stopniu nie odpowiada temu, co para lubi. Prawda jest taka, że w przypadku wyboru prezentu na 40 rocznicę ślubu warto zaufać własnej wiedzy i intuicji. To Ty znasz jubilatów najlepiej i być może wiesz, o czym skrycie marzą albo czego sami sobie by nie sprezentowali, a co z pewnością ich ucieszy. Co w takim razie warto wybrać? 

Jeśli para ma jakieś wspólne hobby, warto pójść w tym kierunku. Być może istnieje coś, co przyda im się np. w czasie wspólnych górskich wypraw. Z kolei jeśli jubilaci lubią razem gotować, warto zastanowić się nad profesjonalnym sprzętem kuchennym, który posłuży im latami. Znasz miejsce, które para od dawna pragnie odwiedzić? Pomyśl o sprezentowaniu im wycieczki we dwoje. Co w przypadku kiedy czasu zostało mało, a Ty wciąż nie masz pomysłu na upominek? Spokojnie, i w tym przypadku podsuniemy Ci, co kupić na 40 rocznicę ślubu rodziców czy znajomych.

Prezent na 40 rocznicę ślubu na „już”!

Gotowe prezenty nie zawsze muszą być oklepane czy nietrafione. Najlepszym tego przykładem są kosze okazjonalne! Jest to idealny prezent na 40 rocznicę ślubu, który spodoba się zarówno jubilatce, jak i jubilatowi. Wystarczy wybrać taki zestaw, który najbardziej odpowiada preferencjom pary. Nie będzie to trudne, ponieważ w naszym asortymencie znajdziesz kosze różnego rodzaju, których poszczególne elementy zostały skomponowane w taki sposób, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wśród naszych prezentów na rocznicę znajdziesz zestawy zawierające m.in. najlepszej jakości alkohole, herbaty czy kawy, wykonane według tradycyjnych receptur słodycze czy swojskie wyroby mięsne. Co więcej, dbamy również o to, by nasze kosze okazjonalne prezentowały się wspaniale również z zewnątrz, dlatego własnoręcznie pakujemy je oraz ozdabiamy. Oferujemy także możliwość wykonania personalizowanego nadruku, graweru czy zdobienia według Waszego pomysłu oraz dołączenie do zestawu kartki z życzeniami. Taki elegancki, ekskluzywny prezent na 40 rocznicę ślubu z pewnością zrobi wrażenie

Jeśli dobrze znasz parę, dla której poszukujesz prezentu z okazji rubinowej rocznicy, wybór trafionego upominku nie będzie trudny. Warto pamiętać, że na okazję tego typu lepiej zdecydować się na jeden prezent, który podarujemy jubilatom i który w równym stopniu będzie podobać się zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. To zadanie mogą znacznie ułatwić gotowe zestawy, takie jak kosze okazjonalne. Z pewnością znajdziesz taki, który idealnie trafi w gust pary! Taki pięknie zapakowany upominek z dołączoną kartką z życzeniami podarowany jako prezent z okazji 40 rocznicy ślubu z pewnością nie da o sobie zapomnieć.

Zapoznaj się z naszymi koszami prezentowymi i wybierz idealny upominek na 40 rocznicę ślubu!