Przejdź do treści

Jaki prezent dla promotora? Postaw na kosze prezentowe

Nie masz obowiązku dawać swojemu promotorowi prezentu po obronie. Jeśli nie otrzymałeś od niego żadnej pomocy, a co gorsze – rzucał Ci tylko kłody pod nogi, nie musisz mi nic kupować. Prezent dla promotora ma być formą podziękowania za poświęcony czas, ofiarowaną pomoc oraz konstruktywne porady, które ułatwiły Ci napisanie pracy licencjackiej lub magisterskiej. Jest to z Twojej strony uprzejmość i miły gest.

Jaki prezent dla promotora na obronę kupić? Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od Twojego budżetu oraz chęci. Poniżej przedstawiamy kilka sprawdzonych propozycji, które możesz wykorzystać lub zainspirować się do znalezienia własnego pomysłu.

Ciekawy pomysł na prezent dla promotora w podziękowaniu za pomoc

Po zakończonej obronie możesz wręczyć promotorowi swój podarunek w sali egzaminacyjnej lub umówić się z nim na indywidualną rozmowę w gabinecie, podczas której podziękujesz mu za otrzymaną pomoc oraz wymienicie się wrażeniami z obrony. Jaki prezent dla promotora kupić, aby nie popełnić gafy?

Najprostszym rozwiązaniem, które z pewnością będzie wystarczające, są kwiaty. Wybierz ładny bukiet ze świeżych kwiatów ciętych, np. białych lub herbacianych róż, czerwonych goździków bądź mieszany, który z pewnością doradzi Ci pani kwiaciarka. Możesz również kupić kwiaty doniczkowe, np. pięknie zapakowany storczyk, narcyzy, hiacynty czy tulipany.

Jeśli masz chęć sprezentować swojemu promotorowi większy prezent, to również mamy dla Ciebie kilka bezpiecznych propozycji. Pierwszą z nich jest eleganckie stalowe pióro. Chociaż duża część akademickich dokumentów jest teraz uzupełniana elektronicznie, to profesorowie wciąż często muszą składać podpis na papierowych wersjach. Gustowne pióro z pewnością przypadnie do gustu promotorowi, ponieważ jest niezwykle wygodne, a tekst nim napisany wygląda schludnie.

Innym dobrym pomysłem na upominek dla promotora jest książka. Wybierz jakąś nowość z kręgu zainteresować profesora lub piękne wydanie klasycznej, ponadczasowej powieści. Taki upominek świetnie prezentuje się na półce, cieszy zarówno oczy, jak i umysł podczas lektury. W środku możesz umieścić dedykację z podziękowaniem.

W ramach podziękowania dla promotora polecamy również kosze upominkowe. Na naszej stronie znajdują się zestawy prezentowe w podziękowaniu eleganckich drewnianych skrzynkach, przewiązane ręcznie robioną kokardą. Można dodatkowo spersonalizować skrzynkę grawerem z dedykacją lub dołożyć kartkę z osobistą notatką. 

W oferowanych przez nas koszach znajdują się wyłącznie produkty najlepszej jakości, które przypadną do gustu największym smakoszom i najbardziej wymagającym osobom. Są to specjalnie wyselekcjonowane smakołyki od polskich producentów i regionalnych dostawców, a także sprowadzane z zagranicy. Posiadamy zestawy z najlepszym alkoholem lub bez alkoholu, jeśli nie jesteś pewien czy wypada podarować procentowy trunek profesorowi.

Na prezent dla promotora polecamy m.in. kosz „Podziękowania Dla Nauczyciela vol.1”, w którym znajduje się świeca woskowa w kształcie sówki, czekoladki Raffaello, szwedzkie ciasteczka korzenne, trufle belgijskie, rozpływające się w ustach praliny Choco Twist Excelcium Tradition, duńskie delikatesowe ciasteczka Tivoli, ręcznie robiona czekolada mleczna, regionalny syrop owocowy oraz importowana ze Sri Lanki herbata UniTea. Z zestawów z alkoholem polecamy, np. „Elegancki Niezobowiązujący Upominek vol.1”. Oprócz prosecco Doc Treviso Zanatta, dodaliśmy do niego bezy kawowe, belgijskie praliny, baton Quaranta Florentine oraz dwie herbaty – sypaną UniTea i Special Blend Thompsons Family Teas Signature w torebkach. 

Na prezent dla promotora możesz również złożyć się wraz ze znajomymi, którzy podchodzą do obrony w tym samym dniu. W ten sposób będziecie mieć większy budżet na upominek i wspólnie wymyślicie, co będzie najlepszym podarunkiem.