Przejdź do treści

Co kupić na parapetówkę? Pomysły na prezent.

Szczęśliwi posiadacze dopiero co kupionego własnego kąta często potrzebują pomocy przy urządzaniu się. Do nas, jako odwiedzających, należy więc inicjatywa zakupu elementów wyposażenia lub rzeczy, które po prostu – przydadzą się. Jeśli zastanawiacie się, jaki prezent na parapetówkę będzie odpowiedni i szukacie inspiracji – przychodzimy z krótkim poradnikiem.

Pomysł na prezent na parapetówkę

Jednym z najbardziej niezobowiązujących prezentów na parapetówkę, a zarazem najbardziej tajemniczych są eleganckie kosze prezentowe. Piękne opakowania, z nieujawnioną zawartością towarzyszą fascynują obdarowanych i mogą towarzyszyć w najważniejszych momentach życia, takich jak imieniny, urodziny czy właśnie parapetówka. Intrygująca zawartość to zawsze bonus w postaci niepowtarzalnych smaków i aromatów. Warto jednak pamiętać, by zestaw wyśmienitych smakołyków w koszu podobał się obdarowanym. Idealnie dobrane, niemal spersonalizowane zestawy pozwolą wyjść poza ramy standardowych smaków. Prosta w formie, lecz bogata w jakościowe produkty, pozwala na skomponowanie składu zawartości kosza idealnie trafiającego w gust i potrzeby obdarowanego. Dodatkowo należy mieć na uwadze również to, że czym innym obdarujemy świeżo upieczone małżeństwo, a czym innym – przyjaciół-singli.

Co kupić na parapetówkę dla małżeństwa?

Zacznijmy od trudniejszego zadania – czyli małżonków. Dlaczego w tym przypadku wybór podarku jest trudniejszy? Ponieważ niezależnie od tego, czy kupujemy prezent na parapetówkę młodemu małżeństwu, czy takiemu z już pokaźnym stażem – produkty w koszu musimy dobrać dla dwojga. Na drodze w poszukiwaniu uniwersum staje zatem elegancki, nowoczesny, nieco wytrawny a jednocześnie bezpretensjonalny zestaw w postaci kompozycji Skrzyni Skarbów. Różnorodność tego kosza to smaki odległych miejsc i innych kultur oraz czerpanie z tradycji. Włoskie czerwone wino, francuskie brandy, szkockie ciasteczka, belgijska ciemna czekolada, mieszanka świeżo palonych kaw składają się na ostateczny efekt, w którym nie tylko warto, ale nawet trzeba się rozsmakować. W ten sposób dajemy małżonkom możliwość eksperymentowania z wyjątkowymi smakami i zapachami. To także odrobina luksusu w domowym zaciszu – zapewne największe marzenie, które mamy okazję spełnić.

Co kupić na parapetówkę dla koleżanki?

Kosz okazjonalny na parapetówkę dla koleżanki to klasyk w nieszablonowym wydaniu. Stylowy kosz okazjonalny z minimalistyczną “architekturą” to połączenie modernistycznej formy pudełka ze szlachetnymi wiktuałami. Harmonia kompozycji podkreślona może być kwiatowym nadrukiem bądź indywidualnym grawerem. Skrzynka prezentowa Prześwitujący Błękit została zainspirowana smakami, z których można tworzyć różne kompozycje. Wśród kilku propozycji na pierwszy plan wysuwają aromaty świeżo mielonej kawy, smakowite praliny oraz włoski, skrzypiący w ustach nugat. Kto wie, być może rozkoszne dla podniebienia smaki i miła dla oka stylistyka przywołają wspomnienia wspólnie spędzanych wakacji lub zainspirują Was do odbycia kolejnej wspólnej podróży?

Co kupić na parapetówkę i skąd czerpać inspiracje?

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent na parapetówkę? Chcesz, by to było coś oryginalnego, coś co ciężko znaleźć w innym sklepie? Elegancki, niezobowiązujący upominek w postaci kosza z różnego rodzaju produktami to połączenie nowoczesnego wzornictwa i idealnych proporcji produktów. Oryginalności artykułom dodają ręcznie robiona kokarda oraz drewniana skrzynka w naturalnym kolorze. Paletę możliwości aranżacyjnych wzbogaca nadruk kwiatowy z dedykacją lub indywidualny grawer. Eleganckie kartki z życzeniami idealnie podkreślają nowoczesna formę upominku. Zapraszamy do zapoznania z ofertą Koszy Okazjonalnych. Oryginalne i piękne kosze prezentowe to kolekcja nieograniczonych smaków, zapachów i aromatów. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie lub bliskich.